Kto weźmie przystań kajakową?

Przystań kajakowa po jesiennym rozruchu miała być hitem na wiosnę. Tymczasem Starostwo Powiatowe poważnie rozważa jej przekazanie w inne ręce lub całkowitą likwidację.

Czesław Biłobran zapowiadała zakup gondoli dla zakochanych oraz łódki dla osady wioślarskiej dla studentów PWSZ. Nowe władze Powiatu mają jednak inny pomysł na wybudowaną kilka miesięcy temu przystań. Ma ona trafić w posiadanie PWSZ, a jeśli Rektor Uczelni się nie zgodzi, będzie trzeba znaleźć innego właściciela. Niechcianą w Starostwie przystań na pewno w swoich strukturach chętnie zobaczy Agencja Rozwoju Nysy lub gmina. - Jeśli kto zgłosi się do nas z takim pomysłem na pewno poważnie podejdziemy do tematu - mówi dla nhot Burmistrz Kordian Kolbiarz. - Jesienią kajaki i łódki cieszyły się dużym zainteresowaniem i warto kontynuować ten temat.

Read 437 times Last modified on Saturday, 23 February 2019 08:53
Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Login to post comments

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…