Aktywizacja i Praca

Inkubator Przedsiębiorczości ARN w Nysie prowadzi rekrutację do udziału w Projekcie "Aktywizacja i Praca". Nabory trwają do 1 kwietnia.

Już od kwietnia ruszają bezpłatne szkolenia "szyte na miarę" prowadzące do nabycia, podniesienia, uzupełnienia lub zmiany kwalifikacji zawodowych lub kompetencji:

- Recepcjonista branży turystyki zdrowotnej i prozdrowotnej,
- Pracownik usług kosmetycznych,
- Opiekun osób starszych z elementami pedicure medycznego.

Zgłoś się już dziś jeśli jesteś osobą:
- w wieku 29 lat i więcej, zamieszkującą na terenie powiatu nyskiego,
- bezrobotną (zarejestrowaną w PUP) lub bierną zawodowo, a także znajdującą się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, należącą do co najmniej jednej z grup: osoby w wieku 50 lat i więcej, kobiety, osoby z niepełnosprawnościami, osoby długotrwale bezrobotne, osoby o niskich kwalifikacjach.

Projektodawca oferuje: indywidualne doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy, opiekę Mentora Zawodowego, bezpłatne szkolenia zawodowe "szyte na miarę" 3 miesięczne płatne staże zawodowe.

Projektodawca zapewnia: zwrot kosztów dojazdu na szkolenia i staż, pośrednictwo pracy, profesjonalną kadrę wykładowców, wyżywienie podczas szkoleń, materiały dydaktyczne, dokument potwierdzający uzyskanie kwalifikacji zawodowych.

Termin naborów: 01.04.2019 r. do godz.12:00

Informacje: tel.: 508 853 768 lub w biurze Inkubatora Przedsiębiorczości ARN w Nysie, ul. Kościuszki 10 (I piętro, lewe skrzydło).

Read 51 times Last modified on Sunday, 31 March 2019 09:11
Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Related items

 • Niedługo początek sezonu na kąpielisku!
  in Hot

  Pogoda coraz lepsza, temperatury coraz wyższe, więc i coraz więcej z nas myśli o wypoczynku nad wodą. Z pewnością hitem znów będzie miejskie kąpielisko. Zmodernizowany obiekt latem zeszłego roku przyciągnął prawdziwe tłumy. W tym sezonie kąpać będziemy mogli się od 15 czerwca.

  To ostatni dzwonek, by szykować formę na lato i bez obaw wskoczyć w strój kąpielowy. A potem oczywiście wprost do wody. Sezon na miejskim kąpielisku ma zacząć się w połowie czerwca. Tym razem będziemy mogli skorzystać nie tylko z nowych niecek i zjeżdżalni, ale też z powstałego obok kompleksu sportowego, gdzie znajdują się m.in. boisko, mini park linowy i plac zabaw. W tym sezonie czekają nas też aż cztery noce basenów. W zeszłym roku impreza cieszyła się wielkim powodzeniem. Dodajmy także, że piasek na kąpielisku, na który w poprzednim sezonie narzekało wiele osób, został wymieniony na trawę.

  O wydarzeniach na naszych kąpielisku będziemy oczywiście informować na nysahot.pl. Informacje można znaleźć również na stronie ARN (link).

  fot. nysa.eu

 • ARN stawia ultimatum
  in Hot

  Na Facebooku Agencji Rozwoju Nysy nietypowy wpis. Mowa o ultimatum jakie postawiono młodym złodziejom, których porwała piątkowa noc i ukradli 2 ławki.

  Do zuchwałej kradzieży doszło przed budynkiem ARN przy ul. Kościuszki w nocy z piątku na sobotę. Sprzed inkubatora przedsiębiorczości znikły 2 ławki. Młodzieńczy wybryk może skoro kosztować, bo dokonali go pod okiem czujnych kamer monitoringu. Trzej sprawcy mają czas do jutra na oddanie ławek. - Chłopaki zastanówcie się nad swoim wybrykiem czy warto? - czytamy na FB Agencji. Jeśli własność ARN wróci na miejsce, sprawa zostanie umorzona. 


  fot. ARN Nysa

 • Google internetowe rewolucje

  W środę nyscy przedsiębiorcy i osoby dopiero planujące założenie własnej działalności gospodarczej mogli wziąć udział w szkoleniu firmowanym przez Google. W telegraficznym skrócie ekspert internetowych rewolucji przedstawił 9 narzędzi przydatnych do budowania marki firmy w sieci.

  Projekt pn. Google internetowe rewolucje z powodzeniem wdrażany jest w krajach europejskich, teraz za sprawą nyskiej PWSZ dotarł także do Nysy. SERP preview tool, search console, semstorm SEO tracker, page speed insights – to tylko kilka z narzędzi, które mają pomóc nam w diagnozie naszych rozwiązań technologicznych i zaplanowaniu kampanii nastawionej na pozyskiwanie klienta. O ich przydatności rozmawiało z ekspertem Google kilkadziesiąt osób z Nysy, w tym przedsiębiorcy działający w inkubatorze przedsiębiorczości Agencji Rozwoju Nysy.

  Wiedza jak skuteczniej wykorzystać internet w firmie to nie wszystko. Doradca wspólnie pomoże opracować indywidualny plan działań w sieci. 3-miesięczna bezpłatna opieka kończy się dostępem do bazy e-learningowej, dzięki czemu beneficjenci programu samodzielnie mogą dalej się rozwijać. To kolejne ciekawe spotkanie na nyskiej uczelni organizowane przez Biuro Karier. Co ciekawe, porady podawane przez eksperta Google okazały się przydatne nie tylko dla laików, ale także dla osób działających pośrednio lub bezpośrednio w branży IT. Prostota przekazu miała zachęcić do umówienia się na indywidualne konsultacje, ale także do wykorzystywania najnowszych rozwiązań. Tutaj, rozwiązania sprzed 2 lat to już prawie prehistoria... 

   

 • Będzie rekord w Nysie?
  By

  Nysa po raz drugi bierze udział w wielkim nocnym maratonie pływackim czyli Otyliadzie. Pływacy o rekord powalczą w najbliższy weekend na krytej pływalni przy ul. Piłsudskiego.

  Otyliada to największa masowa impreza pływacka w Polsce, która swa nazwę zawdzięcza naszej złotej medalistce olimpijskiej, Otylii Jędrzejczak. Mistrzyni stylu motylkowego mocno przyczyniła się do popularyzacji tego sportu w naszym kraju, nakręcając koniunkturę napływanie swoimi dobrymi wynikami. O świetne rezultaty powalczą tez uczestnicy tegorocznej edycji.

Login to post comments

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…