Przeprosić Stelmacha

Po przegranej ze słabiutkim Kluczborkiem wiele osób powątpiewało, że Stal zagra w finale ligi. Teraz warto uderzyć się w pierś i przeprosić sztab szkoleniowy. Krispol Września znalazł sposób na wygranie tylko 2 setów i Nysa melduje się w ścisłym finale rozgrywek. 

6 meczy w fazie pucharowej i 6 wygranych Stali Nysa to autostrada do finału i podwaliny pod to, aby uważać nasz zespół za faworyta meczów finałowych. Te zostaną rozegrane już kwietniu ze Ślepskiem Suwałki, który również zgłosił akces do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. Doświadczenie trenerów i zawodników, a także budżet klubu są po stronie żółto-niebieskich, ale wyższość trzeba okazać na parkiecie i na pewno walka będzie zacięta. Sportowych argumentów zabrakło natomiast zespołowi z Wrześni. Podopieczni Mariana Kardasa po dwóch gładkich porażkach w Nysie, postraszyli wczoraj trochę Stalowców, ale zabrakło im zimnej krwi w piątym secie. 

Krzysztof Stelmach od początku pracy z zespołem z Nysy mówił, że apogeum formy szykuje na fazę pucharową i widać tego efekty. Również zawodnicy podkreślali wielkie zaufanie do metod duetu Stelmach-Janas i dziś ręce same składają się do oklasków. Zajder, Stolc, Kaczorowski, czy niezawodny Bućko sprawiają prawdziwym kibicom Stali wiele satysfakcji. Ci, którzy na przełomie roku pakowali trenera i kazali oddać siatkarzom stypendia, dziś powinni przeprosić. Niezależnie od wyniku finału.

Wraz z formą budowaną przez sztab trenerski pod kierownictwem charyzmatycznego Stelmacha, w klubie zaszły spore zmiany. Ma to ścisły związek z wymogami gry w PlusLidze. Już niedługo stery w klubie przejmie zarząd spółki akcyjnej, a działania nowych władz mają być transparentne, choćby dla radnych miejskich.

Read 363 times Last modified on Friday, 05 April 2019 18:35
Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Login to post comments

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…