Jarmark wraca do Bastionu

Jarmark Wielkanocny wraca do kolebki. 13 i 14 kwietnia w Bastionie św. Jadwigi znów będziemy mogli poczuć przedsmak nadchodzących Świąt. Sprawdźmy, co przygotowali organizatorzy.

Na ukończeniu jest remont ul. Piastowskiej więc wydarzenie wraca do miejsca, które potęguje świąteczną atmosferę. Na dziedzińcu obiektu fortecznego staną kramy z żywnością, smakołykami i rękodziełem. Przy tego typu okazjach dużym powodzeniem cieszą się produkty lokalne certyfikowane przez Nyskie Księstwo Jezior i Gór. W ostatnich latach zarejestrowano ich blisko 100. Nie zabraknie również warsztatów i występów artystycznych.  

Kto nie będzie mógł skorzystać w tym roku, kolejna okazja już niebawem. Stoiska z rozmaitościami zobaczymy w Bastionie oraz przy. ul. Piastowskiej podczas tegorocznego święta Powiatu Nyskiego.

Read 188 times Last modified on Saturday, 06 April 2019 08:14
Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Login to post comments

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…