Radni przeciwko planom likwidacji?

12 czerwca odbędzie się tzw. sesja absolutoryjna, na której rajcowie zdecydują o kredycie zaufania dla władz miasta. Nowością będzie również punkt dotyczący przyjęcia Raportu Gminy za ubiegły rok.

Na sesji prawdopodobnie jako dodatkowy punkt zostanie wprowadzone głosowanie za wystosowaniem wspólnego listu intencyjnego w sprawie planów likwidacji Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Otmuchowie. Przypomnijmy, że podczas ostatniej sesji Rady Powiatu podjęto uchwałę w sprawie przenosin poradni z Otmuchowa do dawnego budynku PCPR przy ul. Słowiańskiej w Nysie.

Temat został podniesiony na komisji oświaty Rady Miejskiej w Nysie przez Danutę Pasiekę i Jolantę Trytko-Warczak. – Liczę, że radni zagłosują ponad podziałami i wspólnie zaapelujemy do Burmistrza Otmuchowa i Starosty Nyskiego o podjęcie kroków w sprawie ratowania tego ważnego dla dzieci ośrodka – mówi radna Jolanta Trytko-Warczak.

Najbliższa sesja zaplanowana jest na środę o godzinie 13.00. Obrady można śledzić online (zobacz).

fot. Powiat Nyski

Last modified on Friday, 14 June 2019 18:05
Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Login to post comments

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…