Oddajemy w 100% autorski projekt, dzięki któremu będziecie raczeni świeżymi informacjami z regionu. Jeśli macie dość facebookowych kont dziennikarzy społecznych udostępniających cudzą pracę, dobrze trafiliście. Nie powtarzamy się, nie kopiujemy i nie marnujemy Waszego czasu. Wszystkie materiały - w tym video i zdjęcia - są autorstwa NysaHot i chronione prawami autorskimi. My szanujemy Czytelników, w zamian prosimy o to samo.

Dla kogo?
Portal nie jest dla wszystkich. Szukasz taniej sensacji? Pomyliłeś adres. Na ludzkiej tragedii można się dorobić, ale nie szukamy takich współpracowników. Jeśli kochasz Nysę i jej okolice - ten portal jest dla Ciebie. Jest dla starych, dla młodych, dla hipsterów, środowisk LGBT i Polaków mieszkających w Kanadzie. Nie katalogujemy ludzi, nie dyskryminujemy nikogo poza hejterami. A Ty?

Znacie nas
Choć się z tym nie obnosimy, znacie nas od lat. Tworzyliśmy dla Was przekazy w lokalnych gazetach, telewizji, radio - starając się zawsze o rzetelny i prawdziwy przekaz tego, co się dzieje wokół. Politykę zostawiamy politykom, rozważania o płaskiej Ziemi też nas nie interesują. Polecajcie nas innym, jeśli uznacie, że ta strona jest naprawdę wartościowa.

O wydawcy
Wydawcą portalu jest firma Grafmedia, która od przeszło 10 lat zajmuje się reklamą wizualną, projektowaniem stro internetowych i powiązana jest z branżą wydawniczą.

Masz ciekawy temat? Skontaktuj się z nami
email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.lub This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel. 532 072 290 (po 16-tej), 508 401 964 (po 16-tej)

Dlaczego my?

  • nie zanudzamy
  • wiemy co i gdzie
  • znamy wszystkich
  • śledzimy trendy
  • myślimy samodzielnie
 
 

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…