W rynku naładujesz auto elektryczne Wyróżniony

Na rynku w Otmuchowie pojawiły się trzy stanowiska do ładowania samochodów o napędzie elektrycznym. Podobnych rozwiązań doczekamy się niedługo w Nysie.

Do szokującej zbrodni doszło w Gminie Biała pod Prudnikiem. Mężczyzna zamordował swoją partnerkę, zadając ofierze aż 40 ciosów nożem.

W poprzednim sezonie w rejonie Nysy nikt nie utonął. Ten niestety rozpoczął się tragicznie. W poniedziałek 3 czerwca w rzece Nysie Kłodzkiej, w rejonie Alei Wojska Polskiego, wyłowiono zwłoki mężczyzny w średnim wieku. 

Do tragicznego wypadku doszło dziś po godzinie 11 na przejeździe kolejowym w Szybowicach koło Prudnika. Samochód osobowy wjechał pod koła szynobusu jadącego z Kędzierzyna-Koźla do Nysy. Volkswagenem polo kierował 25-letni mężczyzna, który nie przeżył wypadku.

Eurowybory coraz bliżej Wyróżniony

Już 26 maja wybierzemy swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Liczymy, że do Brukseli wybierze się mocna reprezentacja z naszego regionu. Wśród kandydatek jest posłanka Katarzyna Czochara.

Do Nysy przyjedzie konwój Wyróżniony

Już niebawem pod silną eskortą do Nysy zawita niezwykła wystawa. Mowa o pokaźnej kolekcji złotych i srebrnych monet bitych przez książąt i biskupów nyskich. Cenna wystawa będzie wypożyczona z Muzeum Narodowego w Warszawie.

Zabytki do podświetlenia Wyróżniony

Mówiło się o tym od dawna, wreszcie są konkretne decyzje. Chodzi o miejmy nadzieję początek akcji podświetlania zabytków Nysy. Na pierwszy ogień idzie Wieża Ziębicka i budynek Poczty.

Wypadek w Wilamowicach Wyróżniony

W Wilamowicach doszło do poważnego wypadku na gospodarstwie. Rannego mężczyznę przetransportowało lotnicze pogotowie ratunkowe.

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…