Zabytki do podświetlenia Polecane

Mówiło się o tym od dawna, wreszcie są konkretne decyzje. Chodzi o miejmy nadzieję początek akcji podświetlania zabytków Nysy. Na pierwszy ogień idzie Wieża Ziębicka i budynek Poczty.

Wypadek w Wilamowicach Polecane

W Wilamowicach doszło do poważnego wypadku na gospodarstwie. Rannego mężczyznę przetransportowało lotnicze pogotowie ratunkowe.

Jutro zamykają Celną Polecane

Od przeszło dwóch tygodni trwa remont ulicy Wrocławskiej. Kolejnym etapem prac jest modernizacja ulicy Celnej.

Już 5 maja w Nysie odbędzie się niesamowite wydarzenie z udziałem gwiazd. Fundacja Jakuba Błaszczykowskiego – Ludzki Gest zawita do naszej Hali, aby zebrać pieniądze na pomoc kolejnym podopiecznym.  

Wiemy, że raczej nie będzie "końskiego raju", a przystań kajakowa zostanie oddana w inne ręce. Teraz niechciana jest także Wieża Ciśnień. Starostwo wypowiedziało umowę najmu harcerzom.

AZS Tanero Nysa zaprasza na XI Międzynarodowy Turniej Tańca Nowoczesnego - Freestyle Dance Nysa. Wydarzenie już w najbliższy weekend w sportowym sercu Nysy, hali widowiskowo-sportowej przy Sudeckiej. 

Wypadek przy Otmuchowskiej Polecane

Mamy zdjęcia z dzisiejszego wypadku przy ul. Otmuchowskiej w Nysie. Na skrzyżowaniu dróg doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Skończyło się na strachu i lekkich obrażeniach. Do wypadku doszło przed godziną 11. Obaj kierowcy byli spoza Nysy.

Piotr Bobak rezygnuje ze stanowiska wiceburmistrza Nysy. W ten sposób zachowa mandat radnego powiatowego, jaki zdobył startując z listy komitetu wyborczego POWIAT TO LUDZIE - KORDIAN KOLBIARZ. 

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…