Błaszczykowski, Piszczek i Radwańska w Nysie!

Już 5 maja w Nysie odbędzie się niesamowite wydarzenie z udziałem gwiazd. Fundacja Jakuba Błaszczykowskiego – Ludzki Gest zawita do naszej Hali, aby zebrać pieniądze na pomoc kolejnym podopiecznym.  

Impreza przy sudeckiej będzie wielkim sportowym show w wykonaniu znanych piłkarzy i siatkarzy. Nie zabraknie też doskonałego humoru (w tym popularnych kabareciarzy) i świetnej muzyki. Fundacja Kuby Błaszczykowskiego słynie z dobroczynnych eventów, w których wzięli już udział Agnieszka Radwańska czy Robert Kubica.

Paleta gwiazd jakie mogą pojawić się w naszym mieście robi wrażenie. Z fundacją regularnie współpracują Joanna Jędrzejczyk, Kajetan Kajetanowicz, Robert Kubica, Łukasz Piszczek, Agnieszka Radwańska, Anita Włodarczyk, Paweł Małaszyński, Maciej Janowski, Magdalena Śliwa, Artur Sowiński,  Kabaret Paranienormalni, Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Eldo, O.S.T.R., Kortez, KaeN i Tede. Kto z nich pojawi się w Nysie? O tym powiemy już niebawem.

Read 1163 times Last modified on Wednesday, 20 March 2019 13:15
Super User

Zachęcamy do lajkowania naszych artykułów i dzielenia się z nimi z przyjaciółmi. 

Email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Login to post comments

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…