Gwiazdy na otwarciu Polecane

Na otwarciu Nikko Sports Fight Gym Nysa pojawiło się kilka gwiazd sportów walki, m.in. Dawid Kasperski. Ne zabrakło też szefa patronackiej firmy Nikko, która będzie wspierać nyskich sportowców. Zapraszamy na krótką relację video.

Abstrakcje Zakrzewskiego Polecane

Zapraszamy na krótką rozmowę z Mirosławem Zakrzewskim. Pytamy o jego najnowszą wystawę w nyskim Muzeum i kontynuację znanego cyklu "Kobieta Apokaliptyczna".

Ambasador czy psychofan Nysy? Polecane

Na Nysa Hot czas na kolejnego gościa. Tym razem człowiek rozdarty fizycznie między Nysą a Warszawą, ale sercem oddany naszemu miastu. Były radny a obecnie PR-owiec i od niedawna także ...mors. Zapraszamy na wywiad z Marcinem Wajdą.

Zapraszamy na wywiad z właścicielem nowego klubu sportów walki w Nysie - Nikko Sports Fight Gym, Tomaszem Wodzinskim.

Palimąka: nie odpuszczę tematu Polecane

Były członek Zarządu Powiatu Nyskiego Daniel Palimąka zapowiada akcje protestacyjne. Wszystko po to, by pokazać, iż jego zdaniem trzy zadania drogowe, zdjęte z tegorocznego budżetu, są niezwykle istotne dla bezpieczeństwa mieszkańców Nysy.

Co kryje Dekada? Polecane

Co kryje Dekada? Archeolodzy na placu inwestycji spodziewają się znaleźć fragmenty wyburzonego szpitala biskupiego z czasów wojen prusko-austriackich. O tym i innych znaleziskach rozmawiamy z Dyrektorem Muzeum w Nysie, Edwardem Hałajko.

Pierwszy portal miejski w Nysie pozbawiony hejtu. Zgadasz się na te warunki?

Informacje

NysaFoto

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top
Strona używa ciasteczek tylko w podstawowych celach. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. More details…