Start Aktualności 10 lipca najgorętszy dzień lata!

10 lipca najgorętszy dzień lata!

przez Nysa Hot

10 lipca zadowoleni będą na pewno fani sportów motorowodnych. Nad Jeziorem Nyskim szykują się naprawdę widowiskowe zawody. Tego dnia na AKWA Marinie na pewno nie będzie nudo!

Dzień nad Jeziorem Nyskim pod znakiem sportu

Nad nyskim akwenem po raz drugi odbędzie się rywalizacja skuterów wodnych w slalomie, choć tym razem zawody rozpoczną się przed zapadnięciem zmroku. Grand Prix Polski będą towarzyszyć liczne atrakcje, w tym kolejny pokaz flyboardu. W tym roku zobaczymy aż dwóch czołowych przedstawicieli tej dyscypliny. widowiskowe będą zwłaszcza nocne pokazy.

Będzie moc, jak co roku nad Jeziorem Nyskim! Do zawodów oprócz naszych zawodników, przymierzają się również ekipy zagraniczne. To świetna promocja miasta i AKWA Mariny, która jak widać gołym okiem otrzymała drugie życie – mówi prezes JetSki Nysa, Janusz Stajak.

Wszystko zacznie się jednak o 9.00 od eliminacji do Mistrzostw Nysy w piłce siatkowej plażowej. Potem warto zobaczyć, co przygotowali organizatorzy tzw. pikniku bezpieczeństwa. W ramach imprezy będą organizowane m.in. pokazy sprzętu ratowniczego i bojowego jednostek biorących udział w akcji. Dodatkowo dla najmłodszych będą do dyspozycji dmuchańce i animatorzy oraz miasteczko ruchu drogowego. Wszystko uzupełnione będzie symulatorami zderzeń, dachowania i refleksu oraz konkursami z nagrodami dla wszystkich uczestników wydarzenia.

Po pikniku rodziny z dziećmi zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji fitnessu na plaży z Sonią Dziergas.

Przed zmaganiem skuterów zobaczymy koleje ważne widowisko, Amatorskie Wyścigi Łodzi Motorowych o Złotą Śrubę Jeziora Nyskiego im. Bogdana Sadowskiego. Obie imprezy zabezpieczać będzie nyski WOPR.

 
Program, 10 lipca 2021 r.:

9.00 – 20.00 – Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Nysy w siatkówce plażowej
13.00 – 18.00 – Piknik Rodzinny „Z Nami Bezpiecznie”
15.00 – 17.00 – Amatorskie Wyścigi Łodzi Motorowych o Złotą Śrubę Jeziora Nyskiego im. Bogdana Sadowskiego
17.00 – 22.00 – II Grand Prix Polski w slalomie równoległym skuterów wodnych
17.30-19.30 – III Aktywne plażowanie z AKWA Marina
22.00 – 23.00 – Pokaz artystyczny, Pole Dance,  Taniec na wodzie – pokaz Flyboard, pokaz laserów

 

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź