Start Aktualności 100 lat Pani Zofii! Burmistrz Artur Rolka z wizytą u Jubilatki

100 lat Pani Zofii! Burmistrz Artur Rolka z wizytą u Jubilatki

przez Nysa Hot

29 sierpnia miał miejsce piękny jubileusz jednej z mieszkanek Paczkowa. Pani Zofia Krzyżanowska obchodziła 100 urodziny! Jest jedną z najstarszych mieszkanek gminy Paczków. 

Z tej okazji Jubilatce wizytę złożył Burmistrz Gminy Paczków Artur Rolka wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Renatą Sobulą, którzy przekazali w imieniu wszystkich mieszkańców naszej Gminy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, pogody ducha oraz kolejnych 100 lat w tak świetniej formie! Pani Zofia otrzymała także z rąk Burmistrza dyplom gratulacyjny, kwiaty i kosz upominkowy – informuje Gmina Paczków.

Pani Zofia Krzyżanowska urodziła się 29 sierpnia 1923 r. w miejscowości Zawały (województwo mazowieckie). Od 2009 r. związana jest z Paczkowem. Doczekała się 2 dzieci, wnuka oraz prawnuczki.

Jubilatka jest osobą pogodną i serdeczną. Otoczona jest troskliwą opieką przez swoich najbliższych. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze. 100-latka swoje urodziny celebrowała w gronie najbliższych. Był również tort i życzenia 200 lat! Jeszcze raz życzymy Szanownej Jubilatce dużo zdrowia, siły i wszelkiej pomyślności! – informuje Gmina Paczków.

Gratulujemy wspaniałego jubileuszu!

Foto: Gmina Paczków

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź