Start Aktualności II edycja Rabatkowa w ostatni weekend sierpnia

II edycja Rabatkowa w ostatni weekend sierpnia

przez Nysa Hot

Pierwsza wiosenna edycja okazała się strzałem w dziesiątkę, teraz AKWA zaprasza na drugą. Mowa o targach kwiatów nad Jeziorem Nyskim. Rabatkowo odbędzie się w dniach 28-29 sierpnia.

Firmy oferujące produkty lub usługi związane z ogrodem lub uprawą roślin mogą się już się zgłaszać u organizatorów. Pierwsza edycja wydarzenia pokazała, że w Nysie jest zapotrzebowanie na tego typu wystawy. Zadowoleni byli nie tylko kupujący, ale także sprzedawcy, którzy mogli bezpośrednio dotrzeć do nowych klientów. Wśród alejek mogliśmy zobaczyć m.in. nowe centrum ogrodnicze z Niemodlina, plantatora kwiatów doniczkowych z Hajduk Nyskich, a także firmę Zaplatane Noca, oferującą ciekawe kwietniki i makramy.

Podczas ogrodniczego weekendu nie zabraknie również produktów do pielęgnacji i utrzymania roślin. Impreza połączona będzie z Weekendem Produktów Lokalnych.

Zgłoszenia odbywają się poprzez stronę internetową >>> link

Rabatkowo Nysa II edycja

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź