Start Hot 17-latek wyrwał staruszce torebkę i uciekł

17-latek wyrwał staruszce torebkę i uciekł

przez Nysa Hot

Policjanci z Nysy zatrzymali nastolatka podejrzanego o kradzież torebki. Młodemu mężczyźnie grozi teraz do 8 lat więzienia.

– 16 lutego tuż przed godziną 17:00, policjanci z Nysy otrzymali informację o kradzieży torebki. Funkcjonariusze ustalili, że do pokrzywdzonej 74 – letniej kobiety podszedł młody mężczyzna, wyrwał jej torebkę i uciekł – mówi st. sierż. Janina Rudkowska, oficer prasowy KPP w Nysie.

Policjanci szybko namierzyli mężczyznę, który swoim wyglądem przypominał poszukiwaną osobę. Znaleźli przy nim rzeczy pochodzące z przestępstwa.

– Ponadto funkcjonariusze sprawdzili miejsce zamieszkania sprawcy, gdzie znaleźli przedmioty pochodzące z innego przestępstwa. Straty oszacowane przez pokrzywdzonych to ponad 1 000 zł -dodaje st. sierż. Janina Rudkowska, oficer prasowy KPP w Nysie.

Zebrane przez policjantów dowody pozwoliły na przedstawienie 17 – latkowi dwóch zarzutów. Za dokonanie kradzieży, grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź