Start Aktualności AKWA Marina zaprasza na kolejną Giełdę Staroci

AKWA Marina zaprasza na kolejną Giełdę Staroci

przez Nysa Hot

Ośrodek Wypoczynkowy AKWA Marina w Skorochowie zaprasza na kolejną Nyską Giełdę Staroci. Wydarzenie czeka nas już w najbliższy weekend, w dniach 14-15 maja.

– W Ośrodku Wypoczynkowym AKWA Marina od października 2021 roku działa Nyska Giełda Staroci. Jest to miejsce spotkań dla miłośników antyków, staroci i wyprzedaży garażowej. Z tej okazji, zapraszamy wystawców do współpracy, którzy pragną uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu – mówi Łukasz Bogdanowski z Ośrodka Rekreacji AKWA Marina.

– Dopełnieniem każdego spotkania jest impreza o nazwie „Wyprzedaż garażowa”. Ma na celu wymianę i sprzedaż tego wszystkiego co zalega w garażach, piwnicach, strychach i szafach. Każdy uczestnik ma prawo wymienić się z innymi wystawcami swoimi produktami, lub za kilka groszy odsprzedać to, co dla drugiej osoby może stać się prawdziwym rarytasem. Na spotkaniu nie może zabraknąć Najmłodszych wystawców, którzy pragną sprzedać lub wymienić się grami, książkami, zabawkami lub innymi cudeńkami – dodaje Bogdanowski.

Foto: Nyska Giełda Staroci/ Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź