Start Aktualności 19 czerwca kolejny fitness maraton na plaży

19 czerwca kolejny fitness maraton na plaży

przez Nysa Hot

Klub Fitness Sonia Dziergas wspólnie z ośrodkiem Akwa Marina już drugi raz zapraszają mieszkańców Nysy i okolic, a także turystów wypoczywających nad Jeziorem Nyskim do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Ćwiczysz? Wyjdź z domu na plażę jeziora

Aktywność fizyczna na piasku ma inną specyfikę niż ćwiczenia wykonywane w pomieszczeniach. Piasek stanowi element niestabilności, stąd pracują mięśnie rzadziej używane na co dzień. W taki sposób trenerka z Nysy chce zachęcić Panie do aktywności na plaży nad nyskim akwenem.

Po pierwszym maratonie sporo osób odczuwało trening przez kolejne dni. Ćwiczenia będą różnorodne, przy tych trudniejszych zawsze będą ukazane alternatywy. Każdy się odnajdzie, pokazała to pierwsza edycja – mówi Sonia Dziergas, trenerka, współorganizatorka maratonu.

Pierwsza edycja zajęć nad jeziorem pomimo niepewnej do ostatniej chwili pogody, okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. – Czerwiec jest dużo łaskawszy od maja jeśli chodzi o ilość promieni słonecznych „serwowanych” z nieba, więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić na 19 czerwca do wspólnych ćwiczeń – dodaje Sonia.

Maraton przed Festiwalem Filmowym

Maraton rozpocznie się o 17.30, a zajęcia fitness dla uczestniczek są darmowe. Oczywiście poprowadzą je ponowie pełne energii dziewczyny z Klubu Fitness Sonia Dziergas.-  Po treningu zasłużony odpoczynek w oczekiwaniu na II Festiwal Filmowy nad Jeziorem Nyskim – zachęca manager AKWA Marina, Łukasz Bogdanowski. – Podsumowując, o 17.30 wspólnie ćwiczymy na plaży ośrodka, a 21.30 uzupełniając spalone kalorie uczestniczymy w festiwalu filmowym. Serdecznie zapraszam – dodaje Bogdanowski.

fot. główne:  Studio Maluszek – Agata Kantorowicz 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź