Start Aktualności 2 wieczory wspomnień. Będziemy wspominać M. Pudło i K. Borowego

2 wieczory wspomnień. Będziemy wspominać M. Pudło i K. Borowego

przez Nysa Hot

Nyskie Stowarzyszenie Automobilistów Racing-NSA Racing Nysa w dniu 29 kwietnia organizuje Memoriał Krzysztofa Borowego. Wcześniej (23.04) razem z członkami NLB będziemy wspominać też śp. Marka Pudło.

Wieczór wspominkowy, podczas którego nie zabraknie ciepłych słów na temat śp. Krzysztofa Borowego rozpocznie się o godzinie 18.00 Mszą Świętą w kościele Piotra i Pawła w Nysie. Później, w Pizzerii Nyskiej przy ul. Bazaltowej, przyjaciele zmarłego w 2021 roku prezesa będą wspominać najlepsze chwile spędzone razem. Wieczór wspominkowy poprowadzi Miłosz Raszek.

Z kolei już jutro odbędzie się wieczór wspomnień o Marku Pudło, wielkim miłośniku sportu i jednym z założycieli Nyskiej Ligi Bowlingowej. O godzinie 12.00 na Cmentarzu przy ul. Szczecińskiej zaplanowano zapalenie kilkudziesięciu zniczy, które przynieśli uczestnicy I Memoriału Marka Pudło. O 14.00 rozpocznie się spotkanie dla przyjaciół Marka w Pubie Pod Zielonym Kogutem (obowiązują zapisy).

W Memoriale wzięło udział 115 zawodników, którzy rozegrali ponad 2000 gier.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź