Start Hot 20-latek wyprzedzał na przejściu dla pieszych! Zobacz video

20-latek wyprzedzał na przejściu dla pieszych! Zobacz video

przez Nysa Hot

Policjanci z nyskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę skody. 20-latek przekroczył prędkość, bo wyprzedzał inny pojazd na przejściu dla pieszych. Za wyprzedzanie pojazdu na przejściu dla pieszych grozi mandat karny w wysokości 1 500 złotych oraz 15 punktów karnych.

– W sobotę (1 lipca) około godziny  19:45 policjanci ruchu drogowego nadzorowali ruch drogowy na ul. Warszawskiej w Otmuchowie. W pewnym momencie na oznakowanym przejściu dla pieszych kierujący skodą wyprzedził inny samochód osobowy. Ten niedozwolony i niebezpieczny manewr wykonał przekraczając prędkość. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali i zatrzymali pojazd do kontroli drogowej – mówi st. sierż. Janina Rudkowska, p. o. oficera prasowego KPP w Nysie.

Za kierownicą skody siedział 20-letni mieszkaniec powiatu nyskiego. Mężczyzna dostał mandat karny w wysokości 1 500 zł, a na jego konto trafiło też 15 punktów karnych.

Foto: KPP Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź