Start Hot 20-latek zatrzymany za narkotyki

20-latek zatrzymany za narkotyki

przez Nysa Hot

Podczas przeszukania policjanci w mieszkaniu zatrzymanego 20-latka zabezpieczyli między innymi marihuanę i amfetaminę. Na wniosek prokuratury mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia.

– Kryminalni zatrzymali mieszkańca powiatu nyskiego. Z informacji jaką posiadali wynikało, że 20-letni mężczyzna może posiadać znaczną ilość narkotyków oraz udziela je innym osobom. Kiedy policjanci zapukali do jego  mieszkania, kontrola potwierdziła przypuszczenia operacyjnych – informuje nyska Policja. 

W trakcie przeszukania mieszkania kryminalni znaleźli ponad 200 gramów amfetaminy oraz ponad 120 gramów marihuany. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów.

– 20-latek usłyszał już zarzuty, które dotyczyły posiadania znacznej ilości środków odurzających i udzielania ich innym osobom. Na wniosek prokuratury został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące – informuje nyska Policja. 

20-latkowi grozi nawet do 10 lat więzienia.

Foto: KPP Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź