Start Aktualności 22-latek strzelał do przystanków. Zatrzymali go nyscy kryminalni

22-latek strzelał do przystanków. Zatrzymali go nyscy kryminalni

przez Nysa Hot

W ubiegłym tygodniu nyscy policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o zniszczenie kilku wiat przystankowych w Nysie. W jego mieszkaniu kryminalni znaleźli wiatrówkę z nabojami gazowymi i amfetaminę. 

Przypomnijmy – w ubiegłym miesiącu zniszczono przystanki przy ul. Otmuchowskiej, Ujejskiego i Długosza w Nysie. Wszystkie szyby zostały rozbite. Kryminalnym z Nysy udało się ustalić tożsamość podejrzanego o zniszczenie mienia mężczyzny.

– Z ustaleń wynikało, że sprawcą jest mieszkaniec gminy Otmuchów, który strzelając z wiatrówki, niszczył szyby wiat przystankowych. Kryminalni namierzyli i zatrzymali 22-latka. Jak się okazało, był on poszukiwany do odbycia kary więzienia. Dodatkowo, w chwili zatrzymania, w jego mieszkaniu, policjanci znaleźli amfetaminę oraz wiatrówkę z nabojami gazowymi i śrutem – informuje nyska Policja.

– Mężczyzna został zatrzymany. Wiatrówka z nabojami i śrutem oraz narkotyki zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy.

22-latek usłyszał zarzuty zniszczenia mienia oraz posiadania narkotyków. Teraz zajmą się nim prokuratura i sąd.  Wartość zniszczonych wiat przystankowych to nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Foto: KPP Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź