Start Aktualności 23 stycznia otwiera się klub Nitro

23 stycznia otwiera się klub Nitro

przez Nysa Hot

Już w najbliższą sobotę 23 stycznia zostanie otwarty popularny klub Nitro. Jak podkreślają w mediach społecznościowych właściciele lokalu ponowne otwarcie jest o wiele bardziej skomplikowane niż w przypadku restauracji czy kawiarni, ale podejmą to ryzyko. Spodziewają się także wizyty policji i sanepidu.

W klubie de facto odbędzie się impreza, choć jak reszta przedsiębiorców wyłamujących się z rządowych obostrzeń, także właściciele Nitro musieli użyć fortelu. Wejście będzie płatne, a całość odbędzie się pod hasłem budowania struktur nowej organizacji politycznej.  Uczestnicy wydarzenia zostaną poproszeni o wypełnienie deklaracji wstępu do partii strajku przedsiębiorców.

-Mamy pełną świadomość ryzyka związanego z panującą pandemią, dlatego w czasie trwania spotkania względy bezpieczeństwa będą na pierwszym miejscu. Nie jest nam to obce, ponieważ zawsze stosujemy najwyższy poziom, aby nasi goście czuli i byli na 100% bezpieczni. Zresztą Policja i Sanepid na 100% to sprawdzi tego wieczoru. – czytamy na profilu klubu Nitro na Facebooku. – Mamy do Was apel i prośbę. W trakcie trwania spotkania nie dajmy się ponieść nerwom i uszanujmy pracę Policji jak i Sanepidu. Proszę pamiętać, że funkcjonariusze muszą wykonywać rozkazy przełożonych.

Impreza rozpocznie się o godz. 21.00. Wstęp będą miały osoby powyżej 17 roku życia. Na terenie klubu będzie obowiązywał nakaz noszenia maseczek.

Foto: klub Nitro/Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź