Start Hot Dużo nowości na kąpielisku! Będą koncerty z muzyką na żywo i kino letnie

Dużo nowości na kąpielisku! Będą koncerty z muzyką na żywo i kino letnie

przez Nysa Hot

Czas odsłonić kilka informacji związanych z sezonem na naszym Kąpielisku Frajda. Będzie dużo nowości, m.in.: przygotowaliśmy nowe, bardzo klimatyczne miejsce pod gwiazdami, z wydzieloną strefą gastronomiczną oraz sceną i parkietem do tańczenia, które mieści się na dziedzińcu zespołu obiektów znajdujących się na Frajdzie.

– Planujemy w tym miejscu organizować różnego rodzaju eventy, koncerty z muzyką na żywo czy też kino letnie, ale istnieje również możliwość zarezerwowania tego miejsca wraz z ofertą przylegającej bezpośrednio do dziedzińca restauracji pod organizację imprez okolicznościowych prywatnych czy też firmowych. Oferta ta dotyczy oczywiście okresu przed lub poza sezonem letnim – mówi Małgorzata Gruszka, Menadżer zespołu obiektów Agencji Rozwoju Nysy.

Jedną z nowości będą animacje każdego dnia, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Gry i zabawy, przeróżne konkurencje sportowe w wodzie i na lądzie to tylko część z szykowanych atrakcji.

ARN zaprasza do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane ofertą organizacji wydarzenia bądź eventu firmowego we wrześniu czy też październiku, gdzie pogoda jeszcze jest piękna, a do Państwa dyspozycji posiadamy piękny teren z infrastrukturą zarówno sportową, jak i gastronomiczną.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź