Start Aktualności Kochasz muzykę? Ten kierunek jest dla Ciebie!

Kochasz muzykę? Ten kierunek jest dla Ciebie!

przez Nysa Hot

Kochasz muzykę i chcesz z nią związać swoją przyszłość? Świetnym wyborem jest specjalność: realizacja dźwięku na Wydziale Jazzu PANS w Nysie.

Wydział Jazzu PANS w Nysie istnieje od 2008 roku i oferuje studia zarówno I-go, jak i II stopnia. To nowoczesny, dynamiczny ośrodek ze znakomitą kadrą cenionych muzyków, teoretyków, producentów muzycznych oraz realizatorów dźwięku. Właśnie ten fakt sprawia, iż to miejsce jest wyjątkowe.

Wydziałowy budynek jest w pełni przystosowany do prowadzenia zajęć muzycznych i wyposażony w nowoczesną infrastrukturę – aulę klubowo/koncertową, studio nagrań, pracownię produkcji muzycznej, laboratorium realizacji dźwięku, pracownię z instrumentarium Orffa, a ponadto sale wykładowe i liczne ćwiczeniówki.

Poszczególne klasy wyposażone są w fortepiany, pianina, sprzęt nagłaśniający, mikrofony, zestawy perkusyjne, kolumny basowe oraz wzmacniacze gitarowe. Przedmioty ujęte w planie studiów dobrane są w taki sposób, by były praktyczne, przydatne, ciekawe i spełniały oczekiwania studentów w obecnych czasach.

Więcej informacji – kliknij link

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź