Start Na sygnale 26-latek gwałcił swoje małe siostry. Zapadł wyrok w tej sprawie

26-latek gwałcił swoje małe siostry. Zapadł wyrok w tej sprawie

przez Nysa Hot

Do dramatycznych wydarzeń dochodziło w jednej z miejscowości pod Nysą przez lata. Sąd nie miał wątpliwości, że 26-letni Dominik I. wykorzystywał seksualnie swoje nieletnie siostry. Mężczyzna usłyszał wyrok 6 lat więzienia. Dodajmy, że jego czyny były zagrożone karą 15 lat więzienia.

Mężczyzna miał na przestrzeni lat wielokrotnie wykorzystać seksualnie swoje dwie siostry. Przemocy wobec starszego dziecka dopuścił się gdy dziewczynka miała zaledwie 5 lat, podobnie było w przypadku młodszej siostry. Co jeszcze bardziej przerażające, mężczyzna sam ma trójkę dzieci.  Pierwszy raz został ojcem sześć lat temu. Tu również pojawiły się zarzuty. Prokurator oskarżał 26-latka o znęcanie się nad dziećmi. Nie było jednak przekonujących dowodów i sąd te zarzuty oddalił.

Dominik I. ma odbywać karę w systemie terapeutycznym. Mężczyzna ma także 10-letni zakaz kontaktowania się z  siostrami oraz zbliżania się do nich na odległość mniejszą niż 30 metrów. Dodajmy, że wyrok jest nieprawomocny.

fot. pixabay

Powiązane artykuły

1 komentarz

Czytelnik 4 lutego 2021 - 18:16

Kto jest autorem zdjęcia? Nie umiesciliscie takiej informacji.

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź