Start Aktualności 27 stycznia otwarcie w Nysie Pracowni Rodziny

27 stycznia otwarcie w Nysie Pracowni Rodziny

przez Nysa Hot

Pracownia Rozwoju Rodziny po dwóch latach przeszła prawdziwą metamorfozę! Dzięki współpracy z
Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Nysie już 27 stycznia zaprezentowana będzie w nowej odsłonie. To będzie piękne, przytulne i nowoczesne wnętrze z profesjonalnym sprzętem oraz świetnymi specjalistami.

– Stworzyliśmy je z myślą o holistycznym wsparciu kobiet, rodzin i dzieci  – mówi Paulina Sobek, Prezes Fundacji Plan B. –
Przygotowaliśmy dla Was ofertę, która odpowiada na najważniejsze problemy i wyzwania, z jakimi spotykamy się każdego dnia.

Pracownia będzie oferować m.in. jogę dla rodzin, zajęcia twórcze dla dzieci z elementami jogi i mindfulness, diagnozę i terapię Integracji Sensorycznej, warsztaty rozwoju kompetencji wychowawczych, czy też trening kontroli złości wraz z treningiem umiejętności społecznych oraz  konsultacje trudności wychowawczych. Po szczegóły odsyłamy na Facebooka (link).

Absolutną nowością będzie jest KluboBawialnia, czyli kawiarnia przyjazna rodzinom z dziećmi. – Nie ma drugiego takiego miejsca na mapie Nysy! – mówi Paulina Sobek. – W każdy piątek będziecie mogli gościć w naszych progach wraz z dziećmi. Kiedy wy będzie pić kawę i poświęcać czas na relaks lub czytanie książki, wasza pociecha będzie zaopiekowana przez animatorkę. To idealne miejsce, w którym będziecie mogli odpocząć i poświęcić czas sobie, gdy nie macie z kim zostawić dziecka.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź