Start Hot Nyska Fanaberia ma już 10 lat!

Nyska Fanaberia ma już 10 lat!

przez Nysa Hot

Pyszne kanapki, tosty, sałatki czy wyśmienita kawa. To wszystko i jeszcze więcej znajdziemy w Fanaberii przy ul. Wrocławskiej. Lokal świętuje 10. urodziny. Miejsce od razu pokochali studenci, ale dziś stołują się tam osoby praktycznie w każdym wieku. Wszystko za sprawą bogatego menu i bardzo pozytywnej załogi, na czele z zawsze pełną uśmiechu, energii i pomysłów właścicielką Moniką Strąk. Nie będziemy ukrywać – członkowie naszej redakcji także są stałymi bywalcami Fanaberii.

– Obchodzimy 10 URODZINY! Nie wiemy kiedy i jak to zleciało, ale w dobrym towarzystwie czas płynie szybciej, dlatego chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za te wszystkie lata, bo bez Was nie byłoby Fanaberii – czytamy na profilu Fanaberii na Facebooku. 

Przypominamy, że od niedawna do menu Fanaberii dołączył także deser Nysa Hot sygnowany naszym logo! Wiemy, że cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem z Waszej strony, za co dziękujemy.

A z okazji wyjątkowych urodzin życzymy Fanaberii 100 lat, oczywiście z tak pysznymi pomysłami jak dotychczas!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź