Start Aktualności 3 grudnia event mikołajkowy w Rynku

3 grudnia event mikołajkowy w Rynku

przez Nysa Hot

Przy okazji drugiej edycji Biegu Mikołajkowego, Nyski Dom Kultury i spółka WiK Akwa zapraszają na wydarzenia towarzyszące. Będzie m.in. mini jarmark produktów lokalnych.
Choć zapisy do biegu zostały zakończone, organizatorzy przewidzieli 40 miejsc dla osób, które będą chciały się zapisać w dniu biegu w biurze zawodów. 3 grudnia nastąpi też odpalenie iluminacji świątecznych. – Limit dla biegaczy mamy wyczerpany, ale zapraszamy też kibiców na trasę biegu – mówi Jacek Makowski, organizator wydarzenia. – Będzie na pewno wiele świątecznych akcentów, w tym event mikołajkowy.

Podczas wydarzenia najmłodsi będą mogli zrobić sobie zdjęcie z prawdziwym świętym Mikołajem, a rodzice zaopatrzyć się w zdrowe i certyfikowane produkty lokalne. Ponadto będzie prowadzona kwesta dla zwierzaków ze schroniska w Konradowej.
Otwarcie świątecznego sezonu zaplanowano na godzinę 15.00, sam bieg ruszy o 19.00. Nie zabraknie też muzyki na żywo. Polecamy!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź