Start Aktualności 3 kwietnia otwarcie Centrum Przesiadkowego. O porządek zadba EKO Nysa

3 kwietnia otwarcie Centrum Przesiadkowego. O porządek zadba EKO Nysa

przez Nysa Hot

Trwają ostatnie szlify przed oddaniem do użytku Centrum Przesiadkowego. Gmina Nysa jest na ukończeniu ostatnich odbiorów. Zmienia się również otoczenie samego dworca.

Przebudowa dworca w Nysie

Choć na ostateczne efekty będziemy musieli poczekać jeszcze kilka tygodni, jak remonty zakończą wszyscy najemcy, a na zew. przyjmie się zieleń, obiekt już robi spore wrażenie. Podróżni do dyspozycji będą mieć nowe wiaty, a w środku Centrum Przesiadkowego im. Kresowian pojawią się nowe funkcje. W dawnej części kas biletowych PKS działa już Melon Beauty, a na ukończeniu jest siłownia.

W centralnej części dworca wielkie sprzątanie, za które odpowiada administrator obiektu spóła EKONysa. Trwają też ostatnie montaże tablic i elementów małej architektury. Na ścianach pojawią się elementy infograficzne, dotyczące historii miasta, a ściślej jego powojennych losów i przyjazdu ludności z Kresów.

Oficjalne otwarcie z udziałem Ministra Sportu i Turystyki zaplanowano na dzień 3 kwietnia na godzinę 10.00.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź