Start Hot 30-latek prowadził auto mając 4,2 promila!

30-latek prowadził auto mając 4,2 promila!

przez Nysa Hot

Mężczyźnie zostało już zatrzymane prawo jazdy. 

– Wczoraj (28 września) około godziny 17:35 oficer dyżurny nyskiej komendy otrzymał zgłoszenie o podejrzeniu, że nietrzeźwy mężczyzna kierował samochodem w miejscowości Puszyna. Podejrzenia osoby zgłaszającej potwierdziły się. Po przybyciu na miejsce interwencji funkcjonariusze Komisariatu Policji w Korfantowie, przebadali wskazanego mężczyznę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu – mówi st. sierż. Janina Rudkowska, p. o. oficera prasowego KPP w Nysie.

Badanie pokazało u mężczyzny aż 4,20 promila alkoholu w wydychanym powietrzu! Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie trzeźwej. 30-latek odpowie teraz przed sądem.

– W trakcie wykonywania czynności, mundurowi wylegitymowali pasażera samochodu osobowego marki peugeot. Podczas sprawdzania w systemach okazało się, że pasażer pojazdu jest poszukiwany do odbycia kary – mówi st. sierż. Janina Rudkowska, p. o. oficera prasowego KPP w Nysie.

32- letni mieszkaniec Korfantowa został zatrzymany.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź