Start Hot 32-latek nocą kradł z pola uprawnego ziemniaki. Wykopał ponad… 50 kilogramów!

32-latek nocą kradł z pola uprawnego ziemniaki. Wykopał ponad… 50 kilogramów!

przez Nysa Hot

Prudniccy policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu legnickiego poszukiwanego do odbycia kary za zniszczenie mienia. Mężczyzna wpadł po tym jak… kradł ziemniaki z pola uprawnego. 32-latek został zatrzymany przez policjantów.

– Po raz kolejny powiedzenie „kradzione nie tuczy” potwierdziło się. Przekonał się o tym dobitnie 32-letni mieszkaniec powiatu legnickiego. Mężczyzna pod osłoną nocy z pola uprawnego kradł ziemniaki… wykopał ponad 50 kilogramów. Wpadł jednak na gorącym uczynku dzięki czujności gospodarza. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Prudnik – informuje prudnicka Policja.

Interweniujący na miejscu prudniccy policjanci ukarali mężczyznę 500 złotowym mandatem. To jednak nie był koniec problemów mieszkańca powiatu legnickiego.

– Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Złotoryi do odbycia kary ponad 3 miesięcy więzienia za zniszczenie mienia. 32-latek został zatrzymany przez policjantów i trafił tam gdzie nakazał sąd. Po tym wszystkim pozostał mu jedynie słodko-gorzki smak ziemniaków zza krat – informuje prudnicka Policja.

Foto ilustracyjne: Pixabay

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź