Start Hot 35-latek suszył konopie indyjskie na strychu

35-latek suszył konopie indyjskie na strychu

przez Nysa Hot

Policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca gminy Głuchołazy. W jego w domu znaleźli suszące się krzewy konopi indyjskiej. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat więzienia.

– W toku działań operacyjnych funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nysie ustalili, że 35-letni mieszkaniec gminy Głuchołazy może mieć związek z przestępczością narkotykową. W trakcie przeszukania domu mężczyzny, kryminalni znaleźli suszące się krzewy. Łącznie to blisko pół kilograma konopi indyjskich – mówi asp. sztab. Magdalena Mazurek,  p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Nysie.

– Okazało się również, że mężczyzna jest poszukiwany przez Policję. Był już karany między innymi za kradzieże i włamania.

35-latek został zatrzymany, a krzewy konopi zabezpieczone przez policjantów. Mężczyzna trafił już do więzienia. Za kolejne przestępstwo na jego koncie grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Foto: KPP Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź