Start Hot 35-latek z Nysy zatrzymany. Ukrywał się przed Policją

35-latek z Nysy zatrzymany. Ukrywał się przed Policją

przez Nysa Hot

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Nysie zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 35- letniego mieszkańca Nysy. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Wpadł podczas policyjnej interwencji.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w sobotę (06.01.2024 r.) w Nysie.

Tuż przed godziną 21.00, oficer dyżurny nyskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące hałasów i krzyków dobiegających z piwnicy w jednym z bloków mieszkalnych na terenie Nysy. Pod wskazany adres niezwłocznie został wysłany patrol funkcjonariuszy. Po przybyciu na miejsce policjanci zastali dwóch mężczyzn, którzy głośno rozmawiali. Podczas wykonywania czynności służbowych przez policjantów, okazało się, że jeden z nich jest osobą poszukiwaną, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Mundurowi zatrzymali 35-latka – mówi st. sierż. Janina Kędzierska, p. o. oficera prasowego KPP w Nysie.

Mężczyzna był poszukiwany między innymi za kradzież oraz posługiwanie się dokumentem innej osoby. Teraz najbliższe 5 miesięcy spędzi w więzieniu.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź