Start Na sygnale 38-latek z Nysy zatrzymany za narkotyki. Wcześniej wszczął awanturę domową

38-latek z Nysy zatrzymany za narkotyki. Wcześniej wszczął awanturę domową

przez Nysa Hot

Zatrzymanemu mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia. Policjanci  znaleźli przy nim amfetaminę. 38-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. 

-W środę, wczesnym rankiem policjanci przyjechali na interwencję domową dotyczącą agresywnego zachowania 38-letniego mieszkańca Nysy.  Po dotarciu na miejsce policjanci zauważyli, iż agresywny mężczyzna jest pod widocznym działaniem alkoholu. – relacjonuje zdarzenie nyska Policja. 

-Podczas przeprowadzania interwencji przez mundurowych u 38-latka ujawniono woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Badanie narkotesterem pokazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina o łącznej wadze ponad 50 gramów.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Foto: nyska Policja

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź