Start Hot 41-latek groził mężczyźnie nożem i zażądał pieniędzy

41-latek groził mężczyźnie nożem i zażądał pieniędzy

przez Nysa Hot

Do tego zdarzenia doszło w niedzielę (3 września), po godzinie 22:00 na terenie Prudnika. Jak ustalili interweniujący na miejscu policjanci, zgłaszający został napadnięty, po tym jak wyszedł z jednego z lokali. Napastnik miał mu grozić nożem i zażądać od niego pieniędzy. Na szczęście pokrzywdzonemu udało się uciec i schować w bezpiecznym miejscu. Po tym wszystkim powiadomił policjantów.

– Funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość mężczyzny. Okazał się nim 41-letni mieszkaniec powiatu prudnickiego. 41-latek w chwili zatrzymania miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Według ustaleń śledczych podejrzany tej samej nocy miał grozić pozbawieniem życia dwóm innym mieszkańcom miasta. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu – informuje prudnicka Policja.

41-latek usłyszał już zarzuty usiłowania rozboju oraz gróźb karalnych. Grozi mu teraz do 12 lat więzienia.

Wobec mężczyzny prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź