Start Aktualności 41-letni nysanin miał w mieszkaniu amfetaminę i marihuanę. Tłumaczył, że „zapomniał o nich, że są schowane”

41-letni nysanin miał w mieszkaniu amfetaminę i marihuanę. Tłumaczył, że „zapomniał o nich, że są schowane”

przez Nysa Hot

Mężczyzna usłyszał już zarzut. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

– Nyscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że 41-letni mieszkaniec Nysy w swoim mieszkaniu może posiadać narkotyki. Funkcjonariusze udali się pod ustalony adres, gdzie podejrzewany mężczyzna oświadczył, że nie posiada żadnych substancji. Kryminalni jednak sprawdzili pomieszczenia zajmowane przez mężczyznę. W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili znaczną ilośc substancji,  blisko 50 gram amfetaminy oraz marihuanę. Na pytania policjantów, skąd są narkotyki, powiedział, że zapomniał, że są schowane – mówi st. sierż. Janina Kędzierska, Oficer Prasowy KPP w Nysie.

– Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków psychotropowych oraz środków odurzających. Do przedstawionego mu zarzutu się przyznał. Ponadto funkcjonariusze na poczet przyszłych kar zabezpieczyli środki pieniężne. Prokurator postanowił o zastosowaniu dozoru Policji – dodaje Kędzierska. 

Mężczyźnie grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź