Start Aktualności 44-latek ukrywał się przed Policją. Wpadł w czasie kontroli drogowej

44-latek ukrywał się przed Policją. Wpadł w czasie kontroli drogowej

przez Nysa Hot

Policjanci z Nysy zatrzymali do kontroli drogowej właściciela audi. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość. Jak się okazało, nie dość, że nie miał prawa jazdy, to jeszcze był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. 

– W piątek (13 stycznia) tuż po godzinie 07:00 policjanci z nyskiej drogówki zatrzymali do kontroli audi. Powodem zatrzymania było przekroczenie dozwolonej prędkości przez kierującego. Szczegółowa kontrola pokazała, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Kierujący w systemie widniał jako osoba poszukiwana. 44-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania – informuje nyska Policja.

Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa w ruchu drogowym. 44-latek trafił już do więzienia gdzie spędzi blisko 6 miesięcy.

Foto: KPP w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź