Start Aktualności Zbiórka na rzecz schroniska w Konradowej

Zbiórka na rzecz schroniska w Konradowej

przez Nysa Hot

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt  Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie organizuje wielką zbiórkę na rzecz schroniska w Konradowej pn. „Człowieku podaj łapę”. Początek wydarzenia już w najbliższy weekend.

-Zbliża się zima, która jest trudnym czasem dla bezdomnych, bezbronnych czworonogów czekających na nowy dom. Pomóżmy odczuć im choć odrobinę ciepła i miłości. Zachęcamy do wsparcia akcji i przekazywania m.in.: koców, ręczników, mokrej i suchej oraz specjalistycznej karmy (z wysoką zawartością mięsa, pozwalającej na utrzymanie zwierząt w dobrym zdrowiu), smyczy, obroży, szelek, misek, legowisk, zabawek i mat węchowych dla psów, piłek tenisowych oraz innych psich gadżetów, które pomogą im umilić czas spędzony w schronisku. Przedmioty używane będą również mile widziane. – informuje na Facebooku Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie.

Zbiórka potrwa od 4 października do 20 listopada.  Dary można składać w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Paczkowie (pon-pt, 8:00-16:00), WDK w Trzeboszowicach (wt-sob, 16:00-18:00), WDK w Kamienicy (wt-sob, 16:00-18:00), WDK w Dziewiętlicach (pon-pt, 16:00-18:00) i Świetlicy Wiejskiej w Unikowicach (wt-sob, 16:00-18:00). Dodatkowymi działaniami wspierającymi akcję będą konkurs plastyczny oraz projekcja filmu.

-Ratując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale cały świat zmieni się dla tego jednego psa!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź