Start Hot 49-latek zatrzymany za posiadanie i handel narkotykami

49-latek zatrzymany za posiadanie i handel narkotykami

przez Nysa Hot

Prudniccy kryminalni zatrzymali 49-latka podejrzanego o handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków.  Mężczyzna działał w warunkach recydywy. Grozi mu nawet do 15 lat więzienia.

– Do tego zdarzenia doszło początkiem września tego roku. Prudniccy kryminalni weszli do mieszkania 49-latka, którego podejrzewali o przestępczość narkotykową. Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę oraz jego garażu funkcjonariusze znaleźli blisko 200 gramów różnego rodzaju narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. amfetaminę, marihuanę haszysz, a także fałszywe banknoty Euro – informuje prudnicka Policja.

– Mieszkaniec powiatu prudnickiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zdaniem śledczych, mężczyzna środki odurzające udzielał innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił na przedstawienie mężczyźnie łącznie 7 zarzutów. Dodatkowo na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli prawie 5000 złotych.

49-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Teraz w warunkach recydywy za takie czyny grozi mu nawet do 15 lat więzienia. Jak informuje Policja, sprawa ma charakter rozwojowy.

Foto: KPP Prudnik

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź