Start Inwestycje 5 Żabek w Nysie

5 Żabek w Nysie

przez Nysa Hot

6.000 sklepów do końca tego roku. Mowa o ekspansji sieci mini-marketów Żabka. W Nysie będzie ich 5.  Sieć korzysta z możliwości handlu w niedziele, bo działa jako placówka pocztowa.

Żabka stawia jak zawsze na lokalizacje dające gwarancje stabilności obrotu. W Nysie nowy punkt powstaje choćby przy Prudnickiej, w miejsce Ministerstwa Śledzia i Wódki. Największej w Polsce sieci convenience udało się odnotować w minionym roku rekordowe tempo ekspansji. To efekt wzrostu liczby zadowolonych klientów. Sieć w ostatnim roku przeszła spore zmiany. Oprócz nowego wyglądu, dodawane są kolejne funkcje, jak choćby sprzedaż kawy i hot-dogów. Dla stałych bywalców pojawiła się aplikacja, a niebawem mają dojść stoiska bezobsługowe. Zapowiadane przed wyborami zaostrzenie przepisów o handlu w dni wolne od pracy raczej prędko nie wejdzie w życie, dzięki czemu sklepy z charakterystycznym logiem mogą prowadzić handel przez cały tydzień.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź