Start Aktualności 50 lat Lata Kwiatów! W przyszłym roku wyjątkowa edycja

50 lat Lata Kwiatów! W przyszłym roku wyjątkowa edycja

przez Nysa Hot

Gmina Otmuchów zwraca się z apelem o pomoc przy współtworzeniu wyjątkowej wystawy z okazji 50-lecia Lata Kwiatów. To w tej chwili najważniejsza i najpopularniejsza impreza w naszym regionie. Wyjątkowa, 50. edycja już w przyszłym roku!

– Z tego też względu już teraz powstaje specjalna wystawa poświęcona historii Lata Kwiatów. Zwracamy się więc z prośbą o pomoc we współtworzeniu owej wystawy. Jeśli posiadają Państwo materiały związane ze Świętem Kwiatów tj. zdjęcia, broszury, programy, broszki etc., bardzo prosimy o ich udostępnienie. Wszelkie przekazane materiały zostaną sfotografowane, bądź zeskanowane i zwrócone właścicielom – informuje Gmina Otmuchów. 

– Wszelkie materiały można przekazywać do Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Otmuchowie, przy ul. Szkolnej 2. Mogą Państwo również udostępnić fotografie w formie wcześniej wykonanych skanów na adres mailowy Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Otmuchowie, e-mail.

W tym roku, tradycyjnie na początku lipca, odbędzie się 49. edycja Lata Kwiatów.

Foto: Gmina Otmuchów

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź