Start Aktualności 50 lat razem. Wyjątkowa uroczystość w Paczkowie

50 lat razem. Wyjątkowa uroczystość w Paczkowie

przez Nysa Hot

18 sierpnia 2021 r. w paczkowskim Ratuszu miała miejsce wzruszająca uroczystość wręczenia „Medali za długoletnie pożycie małżeńskie” dla par małżeńskich z terenu Gminy Paczków.

Odznaczone zostały pary świętujące Złote Gody, czyli 50 lat małżeństwa. Honorowe wyróżnienie otrzymali Państwo: Stanisława i Tadeusz Haręża, Anna i Edward Kaleta, Maria i Paweł Kalka, Czesława i Tadeusz Kwiatkowscy, Janina i Michał Nalepa oraz Kazimiera i Andrzej Pisarczyk.

-Medale zostały przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, na wniosek Wojewody za pośrednictwem Urzędu Stanu Cywilnego miejsca zameldowania. Wręczenia odznaczeń dokonał Burmistrz Gminy Paczków Artur Rolka wraz z Naczelnikiem Wydziału Spraw Obywatelskich – Renatą Sobulą. Pary otrzymały stosowne legitymacje i okazałe bukiety kwiatów. Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze. Nie zabrakło wspomnień, śmiechu oraz wzruszeń – informuje Gmina Paczków.

Jubilatom gratulujemy i życzymy dużo zdrowia oraz wielu kolejnych pięknych rocznic.

Foto: Gmina Paczków 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź