Start Hot 50 tysięcy osób odwiedziło kąpielisko w sezonie

50 tysięcy osób odwiedziło kąpielisko w sezonie

przez Nysa Hot

To co prawda dwukrotnie mniej niż w poprzednim roku, ale biorąc pod uwagę okoliczności, to bardzo dobry wynik. Fani pływania w okresie jesienno-zimowym mogą korzystać z krytej pływalni. Przyszły sezon na Frajdzie zapowiada się niezwykle ciekawie. Nie zabraknie tak lubianych przez nysan nocnych imprez, a także niespodzianek.

Jeszcze w maju wydawało się, że cały sezon będzie stracony przez koronawirusa. Obiekt jednak udało się uruchomić. I już weekend otwarcia pokazał, że było warto! Od razu na Frajdzie pojawiły się całe rodziny. Frekwencja w słoneczne dni była bardzo dobra, choć pogoda w sezonie często była też kapryśna. Deszczowy był zwłaszcza lipiec.

Noce Basenów i niespodzianki w przyszłym sezonie

W tym sezonie z oczywistych przyczyn nie było Nocy Basenów. Impreza w poprzednich latach była prawdziwym hitem. Pierwsza w 2018r. przyciągnęła kilka tysięcy osób. Agencja Rozwoju Nysy planuje jej kontynuację w przyszłych sezonach. Prezes Agencji Rozwoju Nysy Bogdan Wyczałkowski chciałby, by kolejnego lata nocnych imprez było przynajmniej kilka. Mają też mieć swój stały termin w kalendarzu wydarzeń. Wyczałkowski zapowiada także niespodzianki. Warto więc czekać i szykować formę na kolejny sezon.

Przypomnijmy, że kąpielisko jest co prawda nieczynne, ale kompleks funkcjonuje cały rok. W budynku obok Frajdy regularnie odbywają się zajęcia dla dzieci i seniorów.

Foto: ARN

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź