Start Aktualności 51-letni mężczyzna zraniony nożem. Zaatakowała go partnerka

51-letni mężczyzna zraniony nożem. Zaatakowała go partnerka

przez Nysa Hot

Do tego zdarzenia doszło pierwszego dnia majówki. Około północy dyżurny Policji otrzymał informację, że jeden z mieszkańców powiatu został dźgnięty nożem i krwawi. Policjanci pojechali pod wskazany adres. Na miejscu zastali rannego mężczyznę.

– Jak przekazał 51-letni mieszkaniec powiatu nyskiego, miał zostać ugodzony nożem, gdy wracał ze sklepu do domu. Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady i dowody. Mieli jednak wątpliwości co do okoliczności ataku opisanych przez rannego mężczyznę. Po chwili odkryli prawdziwą historię zdarzenia. Pracujący nad tą sprawą policjanci ustalili, że w mieszkaniu poszkodowanego między mężczyzną, a jego 53-letnią partnerką doszło do awantury. Podczas sprzeczki zdenerwowana kobieta miała chwycić nóż i dźgnąć nim mężczyznę. Policjanci po ustaleniu wszystkich okoliczności sprawy niezwłocznie zatrzymali 53-letnią agresorkę. W chwili zatrzymania kobieta była kompletnie pijana – miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie – mówi st. sierż. Janina Kędzierska p. o. oficera prasowego KPP w Nysie.

Kobieta usłyszała zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem.

Foto: Policja Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź