Start Aktualności 56-latek stracił przytomność. Na pomoc ruszyli policjanci

56-latek stracił przytomność. Na pomoc ruszyli policjanci

przez Nysa Hot

Policjanci z Paczkowa pomogli nieprzytomnemu mężczyźnie, który leżał na chodniku. 56-latek nie oddychał i nie miał wyczuwalnego tętna. 

-6 sierpnia, dyżurny Komisariatu Policji w Paczkowie otrzymał zgłoszenie o leżacym na chodniku mężczyźnie. Pod wskazane miejsce natychmiast został skierowany policyjny patrol w składzie sierż.sztab. Mateusz Michalak oraz sierż. Daniel Grochowiecki – informuje nyska Policja.

-Na miejscu policjanci zastali osoby zgłaszające interwencję oraz mężczyznę, który stracił już przytomność. Policjanci sprawdzili jego funkcje życiowe. Nietety 56-latek nie oddychał i nie miał wyczuwalnego tętna.

Policjanci od razu przystąpili do resuscytacji i wezali na miejsce pogotowie ratunkowe.

-Funkcjonariusze nie przerywali resususcytacji, aż do przyjazdu ratowników medycznych. Dzięki ich szybkiemu i skutecznemu działaniu w trakcie czynności prowadzonych już wraz z ratownikami medycznymi nieprzytomny mężczyzna odzyskał funcje życiowe.

56-latek został przewieziony do szpitala – jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź