Start Aktualności 58-letnia Ukrainka dostała ataku padaczki. Uratowali ją nasi policjanci

58-letnia Ukrainka dostała ataku padaczki. Uratowali ją nasi policjanci

przez Nysa Hot

Policjanci ruchu drogowego opolskiej i nyskiej drogówki, którzy pełnią służbę w rejonie przygranicznym na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, uratowali życie 58-letniej Ukrainki. Kobieta straciła przytomność na parkingu przed Halą Kijowską. Okazało się, że dostała silnego ataku padaczki. 

– Profesjonalizm i szybkość działania policjantów ruchu drogowego opolskiej i nyskiej drogówki – sierż.szt. Wojciecha Stypińskiego i st.sierż. Macieja Miszkiewicza, pozwoliły na uratowanie życia 58-letniej obywatelki Ukrainy, która dostała ataku padaczki – informuje nyska Policja.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 2.30 w nocy.

– Sytuacja była bardzo niebezpieczna, kobieta nie oddychała i miała silne drgawki. Funkcjonariusze przystąpili do ratowania życia kobiety, przywracając jej czynności życiowe. Ustabilizowali ją w pozycji bezpiecznej i monitorowali jej funkcje życiowe do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

Kobieta trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Foto: KPP Jarosław 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź