Start Aktualności 70 lat szkoły Rolnik

70 lat szkoły Rolnik

przez Nysa Hot

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych, popularny Rolnik, jedna z największych nyskich szkół obchodziła wyjątkowy jubileusz 70-lecia.

Z tej okazji, wielu absolwentów i dawnych nauczycieli szkoły, samorządowcy, przedstawiciele świata akademickiego, ludzie biznesu i wielu przyjaciół szkoły wzięło udział w wyjątkowych uroczystościach w Hali Nysa, które odbyły się w minioną sobotę.

-Niejedna łza popłynęła po policzku, niejedno serce zabiło szybciej, odżyło niejedno wspomnienie… – informuje Starostwo Powiatowe w Nysie.

Jubileusz to również wyjątkowa okazja do podziękowań i gratulacji.

– Życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych, bogatych planów i możliwości ich realizacji. Wszystkim uczniom życzymy, aby czas spędzony w szkole był nie tylko nauką, ale i wspaniałą przygodą – mówi Joanna Burska, członek Zarządu Powiatu Nyskiego, a prywatnie także absolwentka Rolnika.

Nie ukrywamy, że to ważny jubileusz także dla naszej redakcji. Część załogi Nysa Hot również uczęszczała do popularnego Rolnika. Podobnie zresztą jak reżyser i scenarzysta Łukasz Grzegorzek, który akcję swojego trzeciego filmu fabularnego umiejscowił właśnie w Rolniku, do którego – jak podkreślał – ma ogromny sentyment.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź