Start Aktualności 8-letni Franio pilnie potrzebuje naszej pomocy. Chłopczyk walczy ze złośliwym nowotworem

8-letni Franio pilnie potrzebuje naszej pomocy. Chłopczyk walczy ze złośliwym nowotworem

przez Nysa Hot

Szansą dla Frania jest bardzo droga indywidualnie dobrana chemioimmunoterapia. Potrzeba aż 1,5 mln złotych. Liczy się każda wpłata. 

Zbiórka – kliknij link

Zaczyna się koszmar, którego Franuś tak bardzo się bał… Franio ma tylko 8 lat, ale wszystko już rozumie. Widzę w jego oczach strach i żal że nie udało nam się wygrać z chorobą. Przecież już raz usłyszeliśmy upragnione słowo remisja – nie ma już nowotworu, a dziś znów zaczynamy wszystko od nowa. Moje serce pękło na milion kawałków na myśl że Franio znów będzie musiał przejść przez to piekło, jednak tym razem będzie o wiele ciężej. Wiemy, że musimy zmienić metodę leczenia, na taką która pokona wszystkie nowe komórki nowotworowe. Nie mamy szans na jej refundację, to ogromną kwota której nie mamy. Terapia zaproponowana przez szpital jest ostatnią deską ratunku dla Franka, innej szansy nie będzie. BŁAGAM WAS jako mama, o każdą złotówkę, o modlitwę, o dobre słowo pocieszenia dla Frania, ja wiem że mimo jego uśmiechu on bardzo się boi. Proszę pomóżcie mi uratować moje dziecko, tak bardzo Was proszę – napisała na Grupie Nysa Hot, Małgosia Foremna mama Frania.

Zachęcamy do wsparcia i udostępniania.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź