Start Porady i zdrowie „abc na kołach” w dobie koronawirusa

„abc na kołach” w dobie koronawirusa

przez Nysa Hot

Grupa Eurocash wychodzi naprzeciw klientom w dobie koronawirusa. Dzięki mobilnym punktom sprzedaży sieciówka dociera do małych miejscowości i wsi. W samym aucie „abc na kołach” dostępnych jest średnio ponad 500 produktów.

Przed zakupami klient musi zadzwonić na specjalną infolinię ( (+48 502 004 320) i sprawdzić, czy w jego okolicy działają tzw. auto-sklepy. Ich agenci decydują przy ustalaniu harmonogramu wyjazdów, czy zrealizują dane zamówienie. Jak na razie usługa dostępna jest lda 7 województw: mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego i śląskiego.

Największym zainteresowaniem cieszą się produkty nabiałowe, takie jak mleko czy jajka, a także produkty świeże, w tym warzywa i owoce, wędliny, pieczywo. Na listę zakupów często trafiają również produkty convenience, w tym dania gotowe do spożycia.

Sprzedaż jest prowadzona ze specjalnie zaprojektowanych do tego celu samochodów. Każdy z nich posiada specjalistyczne wyposażenie, w tym odpowiednio przygotowane lady chłodnicze i mroźnię.

W miastach coraz więcej sklepów decyduje się na dowóz produktów do klienta. W Nysie taką działalność prowadzą np. delikatesy Livio (ul. Krzywoustego). Co ważne, firma zniosła opłatę za dowóz zakupów dla osób starszych, pilnie potrzebujących pomocy, schorowanych i niemogących opuszczać domów.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź