Start Aktualności Absolutorium dla PKS w Nysie

Absolutorium dla PKS w Nysie

przez Nysa Hot

W czwartek, 6 czerwca, odbyło się Zgromadzenie Wspólników Spółki – PKS w Nysie, podczas którego powzięto uchwałę w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2023 rok oraz udzielono Prezesowi Zarządu absolutorium, doceniając pracę, która została wykonana na rzecz PKS Nysa.

Jak podkreśla Daniel Palimąka Starosta Nyski, Zarząd Powiatu po głębokiej analizie sprawozdania spółki z wielką radością przyjął informację, że spółka PKS odnotowała w 2023 roku zysk, co pozwala odrabiać straty, które spółka nabyła w latach poprzednich. Podczas spotkania rozmawiano o różnych wariantach rozwoju spółki, a kluczowe decyzje co do przyszłości PKS w Nysie zapadną w drugim kwartale br. – informuje Starostwo Powiatowe w Nysie. 

W Zgromadzeniu Wspólników Spółki uczestniczyli: Daniel Palimąka Starosta Nyski, Maciej Krzysik – członek zarządu Powiatu Nyskiego, Joanna Czarnecka nieetatowy Członek Zarządu, Beata Juralewicz prezes PKS w Nysie oraz Daniel Zimoch naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu.

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź