Start Aktualności Aktywizacja i Praca

Aktywizacja i Praca

przez Nysa Hot

Inkubator Przedsiębiorczości ARN w Nysie prowadzi rekrutację do udziału w Projekcie „Aktywizacja i Praca”. Nabory trwają do 1 kwietnia.

Już od kwietnia ruszają bezpłatne szkolenia „szyte na miarę” prowadzące do nabycia, podniesienia, uzupełnienia lub zmiany kwalifikacji zawodowych lub kompetencji:

– Recepcjonista branży turystyki zdrowotnej i prozdrowotnej,
– Pracownik usług kosmetycznych,
– Opiekun osób starszych z elementami pedicure medycznego.

Zgłoś się już dziś jeśli jesteś osobą:
– w wieku 29 lat i więcej, zamieszkującą na terenie powiatu nyskiego,
– bezrobotną (zarejestrowaną w PUP) lub bierną zawodowo, a także znajdującą się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, należącą do co najmniej jednej z grup: osoby w wieku 50 lat i więcej, kobiety, osoby z niepełnosprawnościami, osoby długotrwale bezrobotne, osoby o niskich kwalifikacjach.

Projektodawca oferuje: indywidualne doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy, opiekę Mentora Zawodowego, bezpłatne szkolenia zawodowe „szyte na miarę” 3 miesięczne płatne staże zawodowe.

Projektodawca zapewnia: zwrot kosztów dojazdu na szkolenia i staż, pośrednictwo pracy, profesjonalną kadrę wykładowców, wyżywienie podczas szkoleń, materiały dydaktyczne, dokument potwierdzający uzyskanie kwalifikacji zawodowych.

Termin naborów: 01.04.2019 r. do godz.12:00

Informacje: tel.: 508 853 768 lub w biurze Inkubatora Przedsiębiorczości ARN w Nysie, ul. Kościuszki 10 (I piętro, lewe skrzydło).

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź