Start Hot AKWA Marina szykuje bogaty kalendarz imprez!

AKWA Marina szykuje bogaty kalendarz imprez!

przez Nysa Hot

W tym sezonie nad Jeziorem Nyskim ma dziać się jeszcze więcej niż przed rokiem. Sezon imprez w marcu rozpocznie kolejna edycja Nyskiej Giełdy Staroci. A imprezowe szaleństwo pełną parą ruszy w okolicach czerwca.

Nieco wcześniej, bo w maju, czeka nas jeszcze kolejna odsłona Rabatkowa. Ogrodniczy weekend nad naszym Jeziorem cieszył się w ubiegłym roku dużym zainteresowaniem.

Co ważne, powrócą też kolejne imprezy, które dobrze się przyjęły i cieszyły dużą frekwencją. Na pewno znów obejrzymy filmy na plaży w nocnym anturażu, przy pochodniach, a całość wydarzenia zwieńczy pokaz laserów.

Nie zabraknie pięknych maszyn i zawrotnych prędkości. Tym razem impreza z wyścigami skuterów wodnych ma być jeszcze bardziej efektowna. W zeszłym roku przy okazji wydarzenia odbyły się też pokaz pole dance i laserowe show.

Nowością w kalendarzu będzie wybór Miss Ośrodka Rekreacji AKWA Marina. Wkrótce poznamy więcej szczegółów tego wydarzenia.

Nie zabraknie także oczywiście festiwali kulinarnych. Tu zaplanowano m.in. Festiwal Pierogów, Festiwal Pizzy i Sushi, a także Festiwal Czekolady! Czeka nas również Festiwal Gitarowy i wieczór z karaoke.

Foto: Ośrodek Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź